office@ateplast.eu +359 42 616114
BG

АТЕ ПЛАСТ отново има честта да подкрепи турнира по фехтовка "Купа Стара Загора"

На 01-ви и 02-ри октомври, във връзка с празника на града, се проведе турнир по фехтовка „Купа Стара Загора“ за деца до 11,13 и 15 години. 171 участници от 15 клуба от цялата страна се събраха в спортна зала „Иван Вазов“, за да премерят сили на фехтовалната пътека в битка за „Купа“-та.

АТЕ ПЛАСТ отново подкрепи младите таланти и с радост осигури и връчи награди на победителите.

Домакин на турнира, който е първи кръг от държавното първенство, бе старозагорският клуб "Железник". От сабльорите на ФК“Железник“ най-добре се представи Дарин Андреев със бронзов медал при момчетата до 11 години. При 13 годишните момчета в своя дебют на пътеката Павел Петров се класира на 21 място, Виктор Александров е 16-ти, а Дарина Андреев зае 12-то място от 34 състезатели. Другият ни участник Николета Добрева зае 6-то място при момичетата до 15 години.